Aktualności

16 listopada 2015
Domino's we Wrocławiu!

Entuzjaści pizzy we Wrocławiu mają prawdziwy powód do radości – do ich pięknego miasta zawitała sieć pizzerii Domino’s Pizza! Wspaniały smak najlepszej włoskiej mozzarelli Galbani, najwyższej jakości ciasta oraz niestandardowych dodatków będzie teraz testowany przez wrocławskich smakoszy!

Nowy lokal mieszczący się przy ul. Kościuszki 83-91 jest pierwszą pizzerią Domino’s we Wrocławiu, dwudziestą w Polsce i jedną z ponad jedenastu tysięcy punktów na całym świecie. Międzynarodowa sieć jest obecna w ponad 75 krajach, a jej znakiem rozpoznawczym jest pyszna i gorąca pizza dostarczana w niecałe 30 minut. Każdego dnia Domino’s dostarcza ponad milion pizz na całym świecie, zachowując przy tym najwyższe standardy jakości pizzy oraz dbając o bezpieczeństwo swoich kierowców.

Z okazji otwarcia nowego lokalu Domino’s przygotowała 4 tygodnie atrakcyjnych ofert:

Od 16 do 22 listopada: duża pizza za 29,90 lub średnia za 19,90

Od 23 do 29 listopada: zniżka 50% na pizze w lokalu i dostawie

Od 30 listopada do 6 grudnia: 2 pizze w cenie 1

Od 7 do 13 grudnia: zniżka 50% na pizze przy zamówieniach składanych online

Zapraszamy wszystkich fanów pizzy do lokalu Domino’s przy ul. Kościuszki 83-91 w godzinach 11 – 23 od niedzieli do czwartku oraz 11 – 24 w piątki i soboty. Tych, którzy preferują wygodę zamawiania zapraszamy do złożenia zamówienia bezpośrednio przez stronę dominospizza.pl lub nowoczesną aplikację mobilną dostępną dla systemu Android i iOS.