Aktualności

29 lutego 2016
Hot Dog w pizzy!

Na entuzjastów pizzy czekają dwie mięsne nowości w menu Domino’s: Big Meat – kusząca propozycja dla fanów mięsnych wrażeń oraz Hot Dog – nowy rodzaj ciasta z hot dogiem w brzegach pizzy!

Szczególnie ekscytująca jest opcja nowego ciasta, Hot Dog, które można wybrać do dowolnej pizzy, w dowolnym rozmiarze. W Domino’s używamy tylko najlepszych składników od sprawdzonych dostawców – dlatego w cieście Hot Dog nie zabrakło wysokiej jakości parówek Tarczyński, do wyrobu których użyto 97% mięsa z szynki. Specjalnie dla smakoszy pizzy wprowadziliśmy też nowy dip musztardowo-miodowy, który idealnie pasuje do brzegów ciasta Hot Dog; młodszym entuzjastom polecamy do pizzy łagodny dip pomidorowy Marinara.

Prawdziwi mięsożercy mają powód do radości – do menu Domino’s dołączyła nowa pizza Big Meat. W jej składzie znajduje się 5 rodzajów mięsa: kiełbasa pepperoni, wołowina, soczysty kurczak, wieprzowina i wędzony boczek! Przed 2 miesiące pizza będzie dostępna w Edycji Limitowanej i można ją zamówić w dużym rozmiarze za jedyne 29,90zł.

Wszystkie zamówienia można składać telefonicznie, online na dominospizza.pl oraz poprzez aplikację mobilną dostępną w systemie Android oraz iOS.

Smacznego! :)