Aktualności

02 czerwca 2014
Mobilny Domino's

Domino’s Pizza uruchomiła aplikację, dzięki której w łatwy sposób można zamówić gorącą pizzę za pomocą urządzenia mobilnego. Wystarczy być online!

W Polsce trwa smartfonizacja. Z najnowszych statystyk wynika, że 65% Polaków w wieku od 20 do 39 lat posiada taki gadżet. Coraz więcej osób decyduje się również na zakup tableta czy iPad‘a. Nie ma się czemu dziwić: urządzenia te są lekkie, wielofunkcyjne, a co najważniejsze - mają stały dostęp do internetu. Wprowadzając aplikację mobilną Domino’s Pizza dostosowuje się do potrzeb osób, które coraz więcej spraw realizują przy pomocy swoich smartfonów. Aplikacja ta w łatwy i szybki sposób pozwala złożyć zamówienie. Działa ona urządzeniach wyposażonych w systemy operacyjne Android i iOS.

Po podaniu podstawowych danych adresowych aplikacja automatycznie wyszukuje najbliższy lokal Domino’s Pizza. Użytkownik może swobodnie sprawdzić menu, najnowsze promocje, złożyć i śledzić zamówienie. Jeżeli użytkownik ma jednocześnie konto w serwisie Domino’s Pizza, wówczas może z niego korzystać również na urządzeniu mobilnym. Dodatkową funkcjonalnością jest w tym przypadku możliwość sprawdzania historii zamówień, powtarzania ostatniego zamówienia oraz łatwe zarządzanie adresami.

Z okazji uruchomienia nowej aplikacji Domino’s Pizza organizuje specjalną promocję. Klienci, którzy w dniach 2 – 8 czerwca zdecydują się na zamówienie za pomocą mobilnej aplikacji, będą mieli okazję skorzystać z 50% zniżki na swoją ulubioną pizzę!